ADANA BAROSU YÜREĞİR VE SARIÇAM BELEDİYE BAŞKANLARINI ZİYARET ETTİ

0
142 views

ADANA BAROSU YÜREĞİR VE SARIÇAM BELEDİYE BAŞKANLARINI ZİYARET ETTİ

Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte 31 Mart 2019 Yerel ve Mahalli İdareler Seçimlerinden sonra Yüreğir Belediye Başkanı seçilen meslektaşları M.Fatih Kocaispir ve Sarıçam Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Bilal Uludağ’ı makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, yerel seçimlerde baro üyesi avukatlardan ilçe belediye başkanlıklarına ve belediye meclis üyeliklerine seçilen tüm meslektaşlarını kutladığını ve bundan büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etti.

Baro yönetimi olarak göreve seçilen Büyükşehir, ilçe belediye başkanlarını da makamlarında ziyaret ettiklerini ifade etti.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, “İlçenin sorunlarını en güzel bir şekilde çözeceklerine inancım tamdır. Baro olarak Yüreğir ve Sarıçam ilçe belediyelerimizle her konuda işbirliğine hazırız” dedi.

Yüreğir İlçe Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir ve Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ da baro yönetimi ve meslektaşlarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdiler.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük’e; ziyaret esnasında; Baro Başkan Yardımcısı Av. Sabahattin Gümüş, Genel Sekreteri; Av. Semih Gökayaz , Yönetim Kurulu Üyeleri ; Av. Timur Ortatepe, Av. Nevzat Elçi, Av. Miyesser Erselan Önenli ve Baro Müdürü Çiğdem Buyruk da eşlik ettiler.

Ziyaret sohbet şeklinde devam etti ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here