Adatek Mühendislik 2019 Yılına Motivasyon Etkinliği ile Veda Etti

0
77 views

Adatek Mühendislik 2019 Yılına Motivasyon Etkinliği ile Veda Etti

Yönetim Kurulu Başkanı Elyesa Vuran başta çalışanları olmak üzere, bölge müdürleri, distribütörler, siyaset ve iş dünyasından misafirlerini ağırladı.

Davete katılan misafirler ile birlikte Adatek Mühendislik ekibi olarak, pastalarını kesen Elyesa Vuran, şirketin başarılarına imza atan başta satış pazarlama müdürü Volkan Yiğitalp ve diğer çalışanlarına çeşitli hediyeler vererek, başarının motivasyon ve mutluluk ile geleceğini, motivasyonu yerinde olan bir ekip ile çalıştığını ve bu anlamda çalışma arkadaşlarını her zaman dinamik görmek istediğini ve bu yüzden geleneksel hale getirdikleri motivasyon etkinliklerini her yıl tekrarlanacağını dile getirdi.

Vuran, düzenlediği etkinlikte 2020 yılının ülkemiz için; hayırlı ve bereketli bir yıl olmasını temenni ederken, 2020 yılının ülkemiz için bir yükseliş dönemi olacağını, yatırımların hızlanacağını, ülkemizin ekonomik açıdan ithalat ve ihracat anlamında da önemli adımlar atarak, daha bereketli olacağı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Elyesa Vuran, ülkemizin milli üretimi olan ve büyük bir beğeni ile karşılanan TOGG marka araçları ile ilgili, çok beğendiğini ve bölgenin ilk siparişlerinden birisini kendisinin vereceğini dile getirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here