AdaTek Mühendislik Bölgenin Öncü Kuruluşu Olma Yolunda

0
310 views

AdaTek Mühendislik Bölgenin Öncü Kuruluşu Olma Yolunda

Türkiye’de özellikle Güneydoğu Anadolu ve Akdeniz bölgelerinde yapı inşaatları ve AVM’ler yapan Ada Mers Group, bünyesinde bulundurduğu AdaTek Mühendislik ile yurt içi ve yurt dışında faaliyetlerini sürdürerek, sanayi parçalar üzerine ithalat-ihracat üretimi yapıp, müşterilerine doğrudan temin sağlayarak, hizmet veriyor.

ADA MERS GROUP BÜNYESİNDEKİ FİRMALAR İLE YURTİÇİ VE YURTDIŞINDA FALİYET GÖSTERİYOR

Ada Mers Group Yönetim Kurulu Başkanı Elyesa Vuran, group bünyesinde bulunan Ada Mers Group ve AdaTek Mühendislik olarak yurt dışında da sürdürdükleri faaliyetlerle hizmet verdiklerini söyledi.

İşadamı Elyesa Vuran, bacası tüten her fabrikaya sanayi ekipmanları ve yedek parçaları temin ettiklerini ve ayrıca inşaat alanında çalışmalarını her geçen gün büyüterek, gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında güvenle sürdürdüklerini dile getirdi.

ADATEK MÜHENDİSLİK YENİLİKÇİ MODERN PROJELERE İMZA ATIYOR

Vuran, Ada Mers Group olarak, çok kısa süre içerisinde engin bilgi birikimi, deneyimli ve uzman kadrosuyla inşaat sektöründe anahtar teslimi hizmet vererek, yeni ve modern projelere imza attıklarını söyledi.

SEKTÖRÜN ARANAN FİRMASI ADATEK MÜHENDİSLİK

AdaTek Mühendislik olarak, sanayi kuruluşlarına ve fabrikalara yedek parça temin etme noktasında sektörde aranan firma olduklarını belirten İşadamı Elyesa Vuran, bunlardan başlıca olanlarının sanayi pompaları, sanayi vanaları eşanjörler ve otomasyon gibi ürünler olduğuna dikkat çekti.

HEDEF MİLLİ EKONOMİYE DESTEK

İthalat ve ihracat gerçekleştirerek, ülkede istihdamın artması konusunda tüm gelirlerini yatırıma döndürdüklerini ifade eden Vuran, Adanalı bir iş adamı olarak, gerek kente gerek ise, ülkenin milli ekonomisinin yükselmesi konusunda taşın altına elini koyduklarını ve yeni istihdam alanları oluşturduklarını vurguladı.

İHRACAT İLE DÖVİZ GİRDİSİ SAĞLANACAK

Türkiye’yi sektörel alanda yurt dışında en iyi şekilde temsil etmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadıklarını aktaran İşadamı Vuran, ülkeye döviz girdisi konusunda çalışmalarını arttırarak, devam ettireceklerini söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here