Ak Parti Genel Merkez’de Neler Olacak!

0
150 views

Ak Parti Genel Merkez’de Neler Olacak!

Reis kırgın. Reis kızmış, sinirlenmiş. Parti içindeki olaylara. Dedikodulara. Çalışmayanlara. Yeni parti kuracaklara. Velhasıl, reisi çok ama çok sinirlendirmişler. Reis kararını vermiş. Kabine değişecek, kimsenin gözünün yaşına bakılmayacak. Cumhurbaşkanlığı ile bakanları aynı çatı altında gözünün önünde bulundurmak için de SARAY’A yanı başına getirtecekmiş. Bu reis, kim karşı çıkabilir ki!

Fısıltı Gazeteleri, kuşların dilinden çok iyi anlıyorlar. Söylentiler ve söylemler yakında ne kadar doğru olduğunu gösterecek. Genel seçimler, yerel seçimler, erken seçikler derken hayli zaman geçti. Derken bakanlıklar değişti değişecek. Değişirse kimler değişecek. Kimler yerinde kalır. Bunlar konuşulurken de Türkiye’nin her ilinde il başkanlığı seçimleri yapılacak denildi.

Ak Parti Genel Merkez’de bugün yarın derken, şimdilerde de başka dedikodular çıktı. Ben bu haberci kuşları anlayamıyorum doğrusu. Daha henüz bir tanesi gerçekleşmeden başka başka fısıltılar yaymaya çalışıyorlar. Gel de inan. Tabi ki, hangisine? Erken seçim mi olacak? Bakanlıklar mı değişecek? Yoksa bakanlıkların hepsi de SARAY’A mı taşınacak? Bak bak. Nasıl fısıltı değil mi?

Ankara’daki kuşlarım bana dediler ki; yakında hem de çok yakında BAKANLIKLARIN tamamı değişecek! Hem de bunlarla yetinilmeyip, bakanlıklar da SARAY’A taşınacak! Bak bak. Hemen ardından da erken seçime gidilecekmiş! Üstelik sanki MART, NİSAN veya en geç MAYIS ayı içerisinde olacakmış. Bu nedenle de il başkanlıkları birçok yerde değiştirilmeyecek miş!

Adana yeni değişecek olan bakanlıklardan birini alabilecek mi! Adana Ak Parti Milletvekillerinden Jülide Sarıeroğlu, Abdullah Doğru. Şükrü Erdinç, Ahmet Zenbilci veya Tamer Dağlı vekillerden hangisi bakanlık koltuğunu kapabilecek? Ak Parti Genel Başkanı

Bu Kuşlar acaba doğru mu söylüyorlar! Bu sırada da Atı Alan Üsküdar’ı kimler geçmiş olacak?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here