Barut’a 45 Yıllık Destek

0
471 views

Adana Milletvekili Adayı Ayhan Barut’a destekler hızla artıyor.

Ayhan Barut’a okul arkadaşlarından çığ gibi destek.

Adana Hürriyet Orta Okulu, Adana Hürriyet Lisesi, Adana Anafartalar Orta Okulu ve Adana Anafartalar Lisesi öğretmen ve öğrencileri bir araya geldiler. CHP Adana Milletvekili Adayı okul arkadaşları Ayhan Barut’a tam destek dediler.

Okul arkadaşlığı unutulmaz diyen arkadaşları, bir kez daha ahde vefa örneği göstererek öğretmen ve öğrenci arkadaşları ile CHP Adana Milletvekili adayı Ayhan Barut’a destek vermek için seçim bürosunda bir araya geldiler.

Ayhan Barut, arkadaşlarını karşılarında görünce gözleri sevinçten ve mutluluktan deyim yerindeyse ağlamaklı oldu. Dile kolay 45 yıllık arkadaşların çoğunluğu bir aradaydı. Farklı illerden, farklı mahallelerden bir araya gelerek okul arkadaşlarının yanında olmak için el ele verdiler.

Okul arkadaşlıklarının unutulmaz olduğunu söyleyen CHP Adana Milletvekili Adayı Ayhan Barut,Tüm Adanalıların olduğu gibi, bütün öğrenci arkadaşlarının da Ankara’da Mecliste temsilcileri olacağını söyleyerek, burada olduğu gibi Ankara’da da bir evleri olduğunu, sürekli kapılarının tüm dostlara, arkadaşlara ve Adanalı hemşehrilerine açık olduğunu söyledi.

45 yıllık okul arkadaşlıklarının gün geçtikçe daha da perçinleştiğini söyleyen arkadaşları, her zaman her dakika desteklerinin süreceğini söylediler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here