BEDRİ TÜRK, DEVLET-MİLLET BULUŞMASININ EN GÜZEL ÖRNEĞİNİ SERGİLEDİ

0
2 views

BEDRİ TÜRK, DEVLET-MİLLET BULUŞMASININ EN GÜZEL ÖRNEĞİNİ SERGİLEDİ

 

Uzun yıllar Adana’nın Kayışlı Mahalle Muhtarlığını yaparak, büyük başarılara imza atan Kayışlı’nın eski muhtarı Bedri Türk, tüm kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile yakın işbirliğini sürdürerek, Kayışlı’nın tanıtımında önemli bir rol oynadı.

VALİLERİ-MİLLETVEKİLLERİNİ AĞIRLADI

Bedri Türk, görev yaptığı süre içerisinde, tüm mahalle sakinlerinin sevgisini ve takdirini kazanarak, vatandaşların sorun ve taleplerinin çözülmesi konusunda üstün bir gayret göstererek, Valiler, Milletvekilleri, Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkanlarını mahallesinde ağırlayarak, vatandaşlar ile devleti buluşturdu.

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNDE BAŞARI SAĞLADI

Bir insanın neler yapabileceğinin en güzel örneğini sergileyen Bedri Türk, mahallede eğitimden, sağlığa, gençlere yönelik gerçekleştirdiği projeler ile tüm sosyal ve kültürel projeleri başarıyla gerçekleştirdi.

DEVLET VE MİLLETE HİZMETTE SINIR YOKTUR

31 Mart’ta gerçekleştirilen muhtarlık seçimini kaybeden Bedri Türk, mevkilerin ve makamların geçici olduğunu vurgulayarak, “Gerek muhtar olarak, gerekse Adana’nın ve Kayışlı’nın bir evladı olarak, kubbede hoş bir seda bırakabilmişsek, bu benim için en büyük kazanımdır. Görev yaptığım süre içerisinde yakın ilgi ve alakalarını eksik etmeyerek, bize güç veren tüm valilerimize, milletvekillerimize, büyükşehir ve ilçe belediye başkanları ile tüm kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok kıymetli vatandaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi arz ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here