FATİH BULUT KİMDİR, NERELİDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

0
62 views

 

“Çok Sevdim Yalan Oldu” adlı şarkısıyla meşhur olan Fatih Bulut 1984 Kayseri doğumludur. Babasını kanser hastalığından, abisini kalp krizinden kaybetmiş ve ailesinin geçim yükünü sırtlanmıştır. Babasını kaybettikten sonra, müzik yapmaya ve şarkı söylemeye daha çok başlayarak, kendisini geliştirmiş ve çevresinde düğün salonlarının aranan şarkıcısı olmuştur. Evli ve biri kız biri erkek 2 çocuk sahibidir. Kayseri’de düğün ve özel organizasyonlarda şarkı söyleyerek geçimini sağlarken YouTube yüklediği ‘’Çok Sevdim Yalan Oldu’’ isimli klibi ile 178 milyon tıklanarak bu alanda bir rekora imza atmıştır.

İREM SAKI’IN ŞARKIYI PAYLAŞMASIYLA BİR ANDA GÜNDEME OTURDU

Ünlü oyuncu İrem Sak’ın ‘’Çok Sevdim Yalan Oldu’’ şarkısı ile paylaştığı hikâyenin ardından Fatih Bulut’ta kısa süre içerisinde popüler oldu. Bu video klip ile dünyada en çok izlenen 12.ci sıraya kadar yükselmiştir. Kısa süre içerisinde ünlü olan ve çok sevilen Fatih Bulut “Çok Sevdim Yalan Oldu” adlı şarkısıyla bir günde hem Türkiye’de hem de dünyada tüm dikkatleri üzerine topladı.

ŞARKININ ÇALINTI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Bu şarkının çok sevilip rekorlar kırmasının ardından bu şarkının çalıntı olduğu iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Tarsuslu Aşık Hüseyin Akan bu şarkının kendisine ait olduğunu ispatlayan bir video yayınladı ve olay ana haber bültenlerine kadar yansıdı. Eserin gerçek isminin Zalim Geceler olduğu ve 2010 yılında TRT de yayınlanan bir belgeselde yayınlandığı ortaya çıktı. Bunun üzerine Fatih Bulut telif hakkı ödemek durumunda kaldı.

Hayran kitlesi günden güne artan sempatik şarkıcı Fatih Bulut müzik alanında çalışmalarına devam ediyor. Son olarak ‘’15 Kişiye Saldırdım’’ isimli şarkısıyla dikkatleri yeniden üzerine çeken şarkıcı bu şarkıyla kısa süre içerisinde 6,5 milyondan fazla izlenme sayısına ulaştı.

Sanatçının Kişisel Sayfası : https://muzikmp3indir.com/sanatci-1276-fatih-bulut-mp3-indir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here