FOREO Artık SEPHORA’da

0
289 views

Güzelliğin Devleri Bir Arada FOREO Artık SEPHORA’da

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO’nun en popüler ürünleri bugünden itibaren seçili SEPHORA mağazalarında satışa sunuluyor. FOREO ürünleri ile hem cilt hem göz çevresinde aradığınız hızlı, pratik ve profesyonel cilt bakımına ev ortamında kolayca ulaşmanız mümkün.

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO ürünlerini SEPHORA mağazalarında satışa sunuyor. Türkiye’nin dört bir yanında yer alan mağazaları ve seçkin ürün çeşidine sahip SEPHORA ile varılan anlaşma neticesinde, FOREO’nun en yeni ürünü LUNA 3’ün yanı sıra en çok satılan ürünü LUNA mini 2, cilt analizi yapan akıllı bakım cihazı LUNA fofo ve her karakteri yansıtan renkleriyle FOREO dünyasına giriş seviyesi ürünü olan LUNA play plus meraklılarıyla buluşuyor. Güzellik endüstrisindeki bu dev işbirliğiyle ideal bir cilt bakım rutinine ulaşmak şimdi çok daha kolay…

FOREO ailesinin en yeni üyesi LUNA 3, akıllı telefonlara indirilebilen FOREO For You uygulamasıyla senkronize edildiğinde adeta kişiye özel bir güzellik koçu gibi çalışıyor. Uygulama desteği sayesinde cildinizin ihtiyaçlarına en uygun bakımı sunan cihaz, dakikada 8.000 T-Sonic™ titreşim yayarak cildinizi gözenekleri içine işlemiş kir, yağ, makyaj kalıntıları ve ölü deriden arındırarak derinlemesine temizlik sağlıyor. Normal, hassas ve karma ciltler için üç ayrı modeli bulunan cihazın arka yüzeyinde sunduğu anti-aging etkili sıkılaştırıcı masaj terapileri ile ince çizgi ve kırışıkların görünümünü yumuşatarak daha taze ve genç bir cilt sunarken, kullandığınız bakım ürünlerinin cildin daha derinine güçlü bir şekilde nüfuz etmesini sağlıyor.

FOREO’nun en sevilen ürünlerinden LUNA mini 2 ise ultra-hijyenik silikon yüzeyi ve T-Sonic™ titreşimleri sayesinde cildi kir, yağ ve makyaj kalıntılarından yüzde 99,5 oranında arındırıyor. Her cilt tipine uygun farklı renklerde modelleri olan cihaz sadece iki dakikada derinlemesine temizlik sağlamasının yanında, kan dolaşımını 4.5 kata kadar hızlandırarak cildin daha fazla oksijen ve besin alarak daha sıkı ve canlı görünmesine de destek oluyor.

LUNA fofo, kişiselleştirilmiş bir cilt bakımı rutini için cildinizi her seferinde analiz eden dünyanın ilk 2’si 1 arada akıllı yüz temizleme cihazıdır. Cildinizle birlikte gelişen özelleştirilmiş temizlik rutinleri için gerçek zamanlı ölçümler yapar. Cilt yaşınızını ve cildinizin nemlilik oranını ölçen cihaz, yüksek frekanslı T-Sonic™ titreşimleri ve hassas silikon yüzeyi sayesinde yağ, kir ve makyaj kalıntılarını cildinizden temizler. LUNA fofo, cildinizin nem seviyelerini takip etmenize yardımcı olur ve sonuçları doğrudan uygulama ekranınızda sunar.

Minik ve güçlü LUNA play plus, kolay kullanımı, kompakt tasarımı ve yoğun yaşam tarzınıza uygunluğu ile tam bir cilt bakım rutini sağlıyor. Sadece bir dakikada yaydığı 8.000 T-Sonik™ titreşimleri ile ölü cilt hücreleri, makyaj kalıntılarını, kir ve yağ kalıntılarının %99,5’e kadar temizleyen cihazın, her cilt tipine uygun 2 bölgeli yüz temizleme başlığına sahiptir.

LUNA 3, LUNA mini 2, LUNA fofo ve LUNA play plus ürünlerine Zorlu, İstinye Park, Capacity alışveriş merkezleri ile Nişantaşı ve İstiklâl Caddesi’ndeki SEPHORA mağazalarında ve sephora.com.tr e-mağazasında ulaşabilirsiniz.

FOREO ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilir ya da pr@foreo.com adresine ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here