GÜNEY ENERJİ’NİN EN BÜYÜK MUTLULUĞU

0
177 views

GÜNEY ENERJİ’NİN EN BÜYÜK MUTLULUĞU

 

Adana’nın tanınmış firmalarından Güney Enerji’nin sahibi ve aynı zamanda Sıhhi Tesisatçılar Odası Başkanı Kenan Karaca oğlu Çağdaş Karaca’yı Adana’nın en güzel kızlarından Özel Algomed Hastanesi’nde Fizyoterapist İmran Yapıcı ile evlendirdi. Düğün Sheraton Otel’de yapıldı. Düğüne çok sayıda işadamı, siyasetçi ve oda başkanları katıldı.

Güney Enerji’nin Sahibi, İşinsanı Kenan Karaca davetlileri bizzat kapıda karşıladı. Düğüne ESOB Başkanı Nihat Sözütek, Oda Başkanı Niyazi Göğer, Çukurova Belediyesi Başkan Yardımcısı İsmail Özgen, Adana Kültür Derneği Başkanı Yakup Bulut ve çok sayıda davetliler katıldı.

Adana’nın tanınmış firmalarından Güney Enerji’nin Sahibi ve Sıhhi Tesisatçılar Odası Başkanı Kenan Karaca en küçük oğlu İşinsanı Çağatay Karaca’yı, Özel Algomed Hastanesi’nde Fizyoterapist İmran yapıcı ile Sheraton’da muhteşem bir düğünle evlendirdi. Anne Zeynep karaca ve baba Kenan Karaca  çok heyecanlıydı, en büyük oğlu İşinsanı Cem Karaca ve güzel eşi ile birlikte konuklarla birebir ilgilendiler. Karaca kardeşler adeta salonda konuklarla ilgilenme seferberliğine girmişlerdi.

Zeynep ve Kenan Karaca çifti; “Dünyanın en güzel duygusu, çocuklarımızın mürüvvetini görmektir. Çocuğu olan bütün ailelere böyle günleri göstermeyi rabbim nasip etsin. Daha bekarlarımız var, darısı diğer çocuklarıma olsun” diyerek duygularını dile getirdiler.

Gelin ve damat düğünden hemen sonra balayına çıktılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here