İBRAHİM SALTAN iyi parti yüreğir ilçe başkanlığına aday oldu.

0
370 views

İyi parti Yüreğir ilçe başkanlığına şubat ayı içerisinde yapılacak kongreye iyi parti Yüreğir ilçe başkanlığı kurucular kurulu üyesi yonetim kurul üyesi olan İBRAHİM SALTAN adaylığını açıkladı. Saltan yaptığı açıklamada ”Genel başkanımız Sayın MERAL  AKŞENER başkanlığında 25 Ekim 2017 tarihinde kurulan , ATATÜRKÇÜLÜK ve Türk Milliyetçiliğini benimsemiş İYİ parti saflarına katılarak bu davanın içinde yer aldım. Bundan sonraki hedefim iyi partiyi Adana ve Yüreğir de hak ettiği yere getirmektir. Yarın(11.01 2020) saat 14.00 da iyi parti Yüreğir ilçe başkanlığında adaylığımı açıklayacağım tüm iyi ve cesur dostlarımızı yanımızda görmek bize güç katacaktır.”dedi

İBRAHİM SALTAN kimdir,

1966 yılından bugüne , yaklaşık 54 yıldır Akıncılar mahallesinde ikamet etmekteyim. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Çukurova üniversitesi Hatay Meslek yüksek okulu Muhasebe bölümü nü bitirdikten sonra ,Anadolu üniversitesi iktisat bölümünden mezun oldum.
1988 yılından bugüne ,gerek özel sektörde gerekse serbest ticaret hayatının içerisinde bulunmaktayım.
1999-2004 yılları arasında Yüreğir İlçe belediye meclis üyeliği, encümen üyeliği ve bütçe komisyon başkanlığı görevlerini başarıyla yürüttüm.

Genel başkanımız Sayın MERAL AKŞENER başkanlığında 25.Ekim 2017 tarihinde kurulan , ATATÜRKÇÜLÜK ve TürkMilliyetçiliğini
benimsemiş İYİ parti saflarına katıldım.

Partimizin kuruluş aşamasında, kurucu yönetim kurulu üyesi, aynı zamanda Teşkilatlardan sorumlu başkan yardımcısı görevlerinde bulunarak, arkadaşlarımla birlikte Yüreğir ilçe teşkilatının kuruluşunu gerçekleştirdik.
Genel ve yerel seçimlerde partimizin en iyi sonuçları alabilmesi için arkadaşlarımla birlikte uyum içinde, tüm gücümüzle çalışarak başarılı çalışmalara imza attık.
Bu heyecan ve özverili ekip çalışmamız neticesinde
önümüzdeki günlerde yapılacak olan ilçe başkanlığı seçimlerinde, partimize gönül vermiş üyelerimiz, yönetim kurulu üyeleri ve başkanlık divanındaki arkadaşlarımın isteği ve desteğiyle ilçe başkanlığına adayım.

Hedefimiz tüm partililerimize kucak açarak hep beraber yılmadan, yorulmadan hizmet ederek Yüreğirimize ,Adanamıza, ve ülkemize faydalı işler yapabilmektedir.

Allah yardımcımız olsun.

Tüm İYİ ve cesur arkadaşlarıma Saygılar sunar ve Yüreğir İlçe Başkanlığı Adaylığımı
Belirtip Desteklerinizi beklerim.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here