İnşaat Magazin Dergisi ulusal bir dergi oldu….

0
122 views

İnşaat Magazin Dergisi ulusal bir dergi oldu….

Kurulduğu günden bugüne kadar farklı tarzıyla dikkat çeken sektöre bir ivme kazandıran İnşaat Magazin Dergisi ulusal bir dergi olmanın haklı gururunu yaşıyor. İş dünyası sektörel dergi anlayışını magazin dergi kültürüyle birleştiren inşaat magazin dergisi farklı tarzıyla da bir ilk olmayı başardı.

Çalıştığı büyük ve köklü firmalarla mimarinin önünü açan ve yaptığı panellerle inşaat sektörüne bakış açısı kazandıran dergi E.C.A SEREL gurubu, Siemens, Baymak, Kurluk- Fujiplus ticaret gibi önemli markalarla çalışarak ulusal bir dergi oldu. İnşaat Magazin Dergisinin Arka kapak sponsorluğunu ve gerçekleştirdiği panellerin ana sponsorluğunu da üstlenen E.C.A. SEREL gurubuyla bir marka olduğunu ispatladı.

İnşaat Magazin Dergisi kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Halil İbrahim Harmancı, ulusal olan dergisine destek verenlere teşekkür etti. Harmancı, “Başta Sayın Valimiz Mahmut Demirtaş olmak üzere, Belediye Başkanlarımıza, Oda ve STK Başkanlarına ve bölgemizin vizyonuna ve marka değerine katkı sağlayan kıymetli inşaat sektörünün temsilcilerine, değerli mimar ve iç mimar arkadaşlara teşekkürümü bir borç bilirim” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here