KOCAİSPİR” HALKIMIZ EN İYİ KARARI VERECEKTİR”

0
111

KOCAİSPİR” HALKIMIZ EN İYİ KARARI VERECEKTİR”

 

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Yüreğir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Kocaispir, Yüreğir’in Adana’nın Yüz akı olacağının müjdesini verdi. İşe alımlarda ve hizmette adaletten şaşmayacağının sözünü de veren Başkan adayı Kocaispir, Haydaroğlu’na ne hizmet geliyorsa, Kiremithane ’ye de aynı hizmeti alacağını söyledi.   

 

Yapılan son görüşmelerden sonra seçimi kazanacaklarını ifade eden Yüreğir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, ayrımcılığı şiddetle reddettiğini hatırlattı. Başkan Adayı Kocaispir “  Bizleri ziyarete gelen Cumhuriyet Halk Partisinden ve İyi partiden çok önemli isimler Namus, şeref sözü vererek oylarını bize vereceklerini söylediler. Buda gösteriyor ki seçimi biz kazanacağız inşallah. Benim Başkan olduğum belediyede ayrımcılık ve adam kayırma olmaz. Herkese, her kesime eşit hizmet götüreceğiz. Sarıçam deresini islah edip etrafını güzelleştireceğiz. Vatandaşlarımız buralarda artık gezip çay içebilecek duruma getireceğiz. İnşaAllah 5 yıllık süre içerisinde projelerimizin tamamını hayata geçirerek verdiğimiz sözü tutacağız. Bu projelerimiz Yüreğir’in vizyonunu değiştirecektir.

Yarın Türkiye’miz için seçim günü, Yüreğirli hemşerilerimden sandıklara gitmelerini rica ediyorum. Özgür iradelerini sandıklarda yansıtsınlar. Rakibim hakkında hiç ama hiç konuşmadım. İki adayın vizyonunu ve projelerini değerlendiren vatandaşlarımız en iyi kararı verecektir. Şimdiden seçimin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bizler inşallah seçimi kazandığımızda Yüreğir Belediyesini halkımız ile birlikte yöneteceğiz “dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here