KOCAİSPİR “ KENDİMİ YÜREĞİRE VAKFEDİYORUM

0
54.409 views

KOCAİSPİR “ KENDİMİ YÜREĞİRE VAKFEDİYORUM

 

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Yüreğir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, kendisini Yüreğir’e 5 yıllığına vakfedeceğini söyledi. 

 

Yüreğir’in hizmete çok ihtiyacı olduğunu da hatırlatan AK parti Yüreğir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, Belediye Başkanlığı’na gönül verenlerin kesinlikle ailesi ile görüşerek kendini hizmete adaması gerektiğinin altını kalın çizgilerle çizdi. Başkan Adayı Kocaispir ” Yüreğir bizim her şeyimizdir. Yüreğir’de yaşayanlar her şeyin en güzeline layıktır. Ben Yüreğir Belediye Başkanlığı’na talip olduğumda eşimle görüşerek kendimi vakfettim. Eşim Raziye Hanımda sağ olsun destek oluyor. Ben 5 yıl eşimden helallik aldım. Yüreğir’in hizmete ihtiyacı var.

Her kesime herkese eşit hizmet için söz verdim. Öyle projeler hazırladık ki Yüreğir’in çehresini değiştirecek. Bu projeler hayata geçtiğinde Yüreğir’imizdeki her yer çok kıymetlenecek. Yatırımcılar buraya gelmek için adeta can atacaklar. Bu projelerimizin hayata geçmesi içinde biz kendimizi YÜREĞİR’İMİZE VAKFEDİYORUZ. “ dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here