MÜSİAD Adana, Türkiye birincisi

0
28 views

MÜSİAD Genel Merkezi, şubelerini değerlendirdi. Burhan Kavak’ın başkanlığını yaptığı MÜSİAD Adana Türkiye birincisi oldu.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Merkezi, belirlediği performans kriterleri ile tüm şubelerini değerlendirdi. Tüm kriterlerde en yüksek puanı alan MÜSİAD Adana şubeler arasında birinci oldu.

Önceki gün Trabzon’da gerçekleştirilen ‘Başkanlar Toplantısı’nda birincilik belgesini MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan’ın elinden alan Burhan Kavak, ödülde yönetim kurulu üyelerinin, şube görevlilerinin ve tüm üyelerin payı olduğunu belirterek, “Her arkadaşımıza emekleri için çok teşekkür ediyorum. Elbette önemli bir ödül. Bizler şirketlerine, şehirlerine ve ülkelerine katkı koydukça mutlu olan, hep daha güzeli, daha hayırlısı için çaba sarf eden bir ailenin fertleriyiz. Genel merkezimize teşekkür ediyoruz. Bu ödülü her yıl almamızı sağlayacak çalışmalara devam edeceğiz” dedi.

Bu arada Genç MÜSİAD’lar arasında gerçekleştirilen değerlendirmede de başkanlığını Av. M.Veysel Gök’ün yaptığı Genç MÜSİAD Adana da Türkiye birincisi oldu. Böylece Adana iki birinciliğin aynı anda sahibi oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here