Saltan,ilkeli, adaletli, erdemli ve kucaklayıcı olacağım.

0
153 views

‘SİYASET COŞKU VE HEYECAN VERİYOR’

İyi parti Yüreğir İlçe Seçiminde,Yüreğir İlçe Başkanlığına  aday olan İbrahim Saltan Yaptığı konuşmasında siyasetin heyecan ve coşku verdiğini belirtti. Saltan “Amacım partimizin ilkeleri ve programı doğrultusunda, ilkeli, adaletli, erdemli ve kucaklayıcı olmak ve partimizi Yüreğir’den  başlayarak iktidara taşımaktır.

Projelerim ve çalışmalarım ise şöyle; ‘Üye sayımızı mutlaka artıracağız. Üyelerimize parti programımızı anlatacak ve sahiplenmelerini sağlayacağız. Eğitim ve toplantılarla üyelerimizin niteliklerini artıracağız.Atatürk devrimlerini üyelerimize ve halkımıza doğru anlatacağız. Partiye gönül vermiş insanların tecrübelerinden faydalanacağız. Mahallelerimizi sık sık gezecek, sorunlarımızı belediyemize bildirecek ve çözümünü takip edeceğiz. Mahalle sorumlularımızı bildirerek olup bitenleri takip edeceğiz. Üzüntülerini ve sevinçlerini paylaşacağız.

Seçimler esnasında halkımıza verilen söz ve projeleri takip edeceğiz. Kadın ve gençlik kollarının çalışmalarına destek olacağız. Dürüst, doğru ve ilkeli siyaset ile kırgın ve küskünleri kazanacağız. Birleştirici, bütünleştirici, kaynaştırıcı ve kucaklayıcı bir yönetim sergileyerek çoğalacak, kuruluş ve kurtuluş felsefemizi yakalayacağız. Buna mecburuz.

Devlet usül ve erkanını bilirim. Siyaset bana coşku ve heyecan veriyor. Doğal biriyim; gösteriş ve yalanı sevmiyorum. Türkiye’yi iç ve dış siyaseti, strateji, toplum ve halk bilimini iyi bildiğimi düşünüyorum. Tüm bunlar için İbrahim Saltan’ı tercih etmenizi istiyorum” diye konuştu.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here