VALİ ELBAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN BRİFİNG ALDI

0
81 views

VALİ ELBAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN BRİFİNG ALDI

Vali Süleyman Elban, il genelinde eğitimle ilgili gerçekleştirilen tüm çalışmalar hakkında İl Milli Eğitim Müdürlüğünden brifing aldı.

Makam toplantı salonunda düzenlenen ve Vali Elban’ın yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun ile kurum temsilcilerinin katıldığı toplantıda; Adana genelinde şimdiye kadar gerçekleştirilen eğitim faaliyetleri ile yapılması planlanan yeni çalışmalar hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun tarafından Vali Elban’a detaylı bilgiler verildi.

Aldığı bilgiler doğrultusunda bir değerlendirmede bulunan Vali Elban; eğitimin bir toplumun geleceğini şekillendiren en önemli etkenlerden biri olduğunu belirterek “İlimizde verilen eğitimin kalitesini bulunduğu noktadan daha da ileriye taşımak amacıyla gerçekleştirilecek tüm çalışmalara, projelere her zaman destek olacağız. Şimdiye kadar yapılan çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyor, bundan sonraki süreçte gerçekleştirilecek projelerde de çalışmalarımızı koordineli bir şekilde yürüteceğimize inanıyorum.” dedi.

Toplantı, yapılan bilgilendirmelerin ve değerlendirmelerin ardından sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here