Yeni Zelenda Katliâmının Şifreleri

0
174 views

Yeni Zelenda Katliâmının Şifreleri

Dünyanın en güvenilir Ülkesi olarak gösterilen Yeni Zelenda’da son 20 yılda 45 kişi, Terör, kaza, kasten yaralama ve öldürme sonucu hayatını kaybetmişken, nasıl oluyorda, bir günde, 20 yıldaki ölümden daha fazla kişi, hem de Şehir edilenler Müslümânlar ve de Cami’de Cum’â namazlarını edâ ederken, katledilmişti?

Avusturalyalı Senatör bozuntusu, Dunkof, Fraser Anning, Müslümânları, yerlerinden, yurtlarından, vahice katleden HRİSTİYAN TERÖRİST DEVLETLERİ değilmiş gibi,  “Yeni Zelanda sokaklarında yaşanan vahşetin nedeni radikal dincilere Yeni Zelanda’ya gelme izni veren göçmen programıdır” demiş.

Kimse kızmasın! Onlar ‘İSLÂMÎ TERÖRİST’ derken ben niye HRİSTİYAN TERÖRİST veya RADİKÂL HRİSTİYAN TERÖRİZM diyemeyeceğim!

Terörist başı Real Donald Trump‘tan, Angela MerkeI’den, Theresa_May’den Emmanuel Macron’dan Cami’de Müslümânları şehit eden, soyuna çekmiş kâtliâmcı için, “TERÖRİST” lafını duyanınız oldu mu, olmaz!

Hristiyan Teröristinden bahsederken, TERÖRİST OLARAK DEĞİL SALDIRGAN, RADİKAL OLARAK NİTELENDİRDİLER!

Neden?

ÇÜNKÜ Katil MÜSLÜMÂN DEĞİL, İbâdethâne KİLİSE/SİNAGOG değil, Şehit olanlar (katledilenler, Gayri Müslümanlar değil!

Yalan mı?

Terörist Devletler Topluluğu

DEAŞ, PKK, YPG, EL KÂİDE, TALİBÂN, FETÖ, BOOK HARAM Kurucuları da, besleyicileri de, destekleyicileri de, İngiltere, Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, ABD gibi, hatta NATO ile AB Hristiyan Devletleri değil midir?

Böyle olacak ve ben bunlara HRİSTİYAN TERÖRİST demeyeceğim öyle mi?

Devletleri de, yönetimleri de, fikirleri de, tabi ki kendileri de TERRORIST!

Şimdi soruyorum; Önce Irak’ta, sonra Suriye’de, akabinde gizli kapaklı Mısır ve Libya’da konuşlandırılan DEAŞ, Hilâfet(!)merkezini nereye taşıdı?

İkiz kuleler eriyip yandığında dahi teröristin(!) pasaportu bulundu(!), fotoğrafı dünyaya tanıtıldı. Nasıl oluyorda, Yeni Zelanda’daki Hristiyan Terörist canlı yayın yapıyor ama fotoğrafı kamuoylarından gizleniyor!

Bu katilin Müslümân ve Türk düşmanı olduğu iddiâ ediliyor ve CIA ile Pakistan’a ziyarete gidiyor, günlerce kalıyor ve nedense bu da gizlenmeye çalışılıyor.

Diğer taraftan dünya kamuoyuna Türkiye’yi birkaç kez ziyaret ettiği servis ettirilerek, Hristiyan Teröristin kimliğinden ve katliâmından çok bu ziyareti(!) nedense ön plâna çıkarttırılıyor?

Nedeni gayet basit değil midir: Saudi Arabistan’ın İstanbul Konsolosluk konutunda katledilen Gazeteci Jamel Khashoggi cinayetiyle ilişkilendiremedikleri Türkiye’yi bu katil(lerl)e bağ kurdurmaya çalışmak, Türkiye’yi “Terörist Destekliyor(!)” dedirtmek istemektedirler!

Hristiyan Terörist, ilk önce Kilise’yi bombalamış, sonra Camileri taramış olsaydı, hesapları tutacaktı, amma asıl hesap sahibi Alla(cc)’ın hesabını unuttular.

Terörsit(leri)n kimliği gizli tutulurken, _anti parantez, 2 Câmi’ye saldırı oluyor, her ikisinde de Şehitler var, ayrıca bir kilise önünde patlamaya hazır bomba etkisiz hale getiriliyor, 4 kişi tutuklandı deniliyor, hiç birinin kimlik bilgileri ve fotoğrafları olmadığı gibi, olayı tek kişi işlemiş gibi gösteriliyor. Verdikleri kimliğin doğruluğu da tartışılır, geçmişte DEAŞ için uydurdukları uydurma Lider(!) kimliği gibi_ El Kâide’ye bu olayla SEFER GÖREV emri verilmiş olamaz mı?

Sizi bilmem benim için önemli bir ayrıntı;

Siyonun Ehl-i Sâlîp’i için kesilecek, yenilecek yemdir, Müslümân(TÜRK)ler!

Bu zihniyetleri de, bugüne has değildir! Devlet-İ Âliyye’de Yeniçeri topa tutulup yeni ordu kurulmaya başladığı günden itibaren, ORDU’nun içine dâhilî bedbâhtlarını iliştirmeye başlamışlar. Bizim dâhilî bedbâhtlar ile embeddedleriyle intelijansiya, Hristiyan Teröristi ve terörizmini aklamak, mâsumlaştırmak için,, dikkat edin Hristiyan Teröristin ekranda yüzünü buzluyor, tanınmaması için elli takla atıyorlar!

Hristiyan Terörü ortalığı kana bulayana kadar gündem de ne vardı; “Boeing 737 Max”lar, Türkiye’de DÂHİL, yere çekiliyor, kullanılmayacak deniliyordu, ABD kudurdu!

Siyonun Ehl-i Sâlîp’i bunu unutturmak, gündem değiştirmek için, plânını, 15 Temmuz işgal kalkışmasında  olduğu gibi unutturmak için bu katliâmı öne çekti, hem de 15 Mart Çanakkale Savaşının başlangıç tarihine, gününe çekti!

İtirazı olnanlar silahlardaki ve kâtliâm plânındaki detay(lar)a bakıyor mu? Katil silahın üzerine, “Turko Fagos” yani Türk Yiyici ve Viyana 1683, ki bu, 2. Viyana seferi olan 1683 ( Deus Vult ) HAÇLI SEFERLERİNİN MOTTOSU “Tanrı bunu istedi”yi neden yaz(dırıl)mıştır?

HRİSTİYAN/HAÇLI TERÖRİZMİ değil mi?

Âleni, HRİSTİYAN TERÖRÜ!

Bu vahşeti yapan Allah muhâfâza Müslümân(!) biri Hristiyanlara yapsaydı, dâhilî ve Hâricî Bedbâhtlar ile birlikte bütün Ehl-i Sâlîp bir olur, hepsi birden HRİSTİYANLAŞIR, 24 saat susmaz konuşurlardı!

Haçlı Artıkları Aynı Yoldalar

, Ordu içerisine adam yerleştirirlerken, aynı süreçte de, ‘HİZMET’ adı altında müteahhitler, işadamları, politikacı, okullar (MİSYONERLER) de geliyor. Türkleri anlamak için değil, yemek için gelip içeriye yerleşmeye başladıklarından itibaren Müslümân düşmanlıklarını uygulamaya başlamışlardır.

Misyonerler o dönemlerde yazdıkları kitaplarda ne diyorlardır; “Osmanlı yıkılmaz. En büyük düşmanımız İslâmiyet’tir. İslâmiyet’i kaldırırsak toz yığını hâline gelirler” diyerek açık açık ifade edip, plânlarını anlatıyorlardı!

İngiliz Müstemleke Nâzırı, Gladstone, “KUR’AN-I KALDIRMALIYIZ” diyordu! ANLAMAYAN!

Ey dünyayı kan gölüne çevirmeye çalışan Angela MerkeI, Theresa_May, Emmanuel Macron, Real Donald Trump, bilmelilerdir ki, Mazlumlârın dünyasında koparttıkları her kıyâmet, döktükleriz her bir damla kan için, Allah(cc), siz zalimlerin yastığınızdan saraylarınıza kadar kâbus dolduracak ve rahat yüzü göstermeyecektir!

Sizler, bunlara HRİSTİYAN TERÖRİSTİ demeseniz de, ben demeye devam edeceğim!

 

Sözün aslı:

“Ey imân edenler! Düşmana karşı müteyâkkız olun.” (Nisâ, 71)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here