YÜREĞİRLİ KADINLAR İÇİN GENÇ ADAY

0
45 views

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ilçe kongreleri tüm hızıyla sürerken, kadın ve gençlik kolları örgütleri de tatlı bir seçim telaşı yaşıyor. Parti içi demokrasinin gereği olarak gerçekleşen seçimlerde İlçe Kadın Kolları Başkanlıkları da ilgi görüyor.

CHP Yüreğir İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’na aday olduğunu açıklayan Burcu Eroğlu da partisine her alanda hizmet etmenin ruhu ve heyecanıyla çalışacağına işaret ediyor.

ATATÜRK’ÜN SÖZLERİNİ HATIRLATTI
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Kadınlar için asıl mücadele alanının, asıl zafer kazanılması gereken yerin, biçim ve kılıkta başarıdan çok, ışıkla, bilgi ve kültürle, gerçek faziletle süslenip donanmak” olduğuna dikkat çektiğini belirten genç aday Burcu Eroğlu,  “Mustafa Kemal Atatürk’ün kurucusu olduğu CHP’nin bir ferdi olmaktan her zaman gurur ve onur duydum” diyor.
“GURUR DUYARIM”
İlkelerine ve çizgisine her zaman inandığı partisinin çatısı altında Cumhuriyeti, hukukun üstünlüğünü, demokrasiyi, eşitliği, adaleti, kadın ve insan haklarını savunmaya devam edeceğinin altını çizen Eroğlu, “Bu doğrultuda CHP Yüreğir İlçe Kadın Kolu Başkanlığı’na aday olduğumu açıklamaktan onur ve gurur duyarım. Saygılarımla” diye konuşuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here